Preskočiť na obsah
Mário Václavík

Ubytovanie a stravovanie

Mário Václavík

Reštauračné činnosti

Obec
Kunešov
Od roku
2023
IČO
55 138 705

Mário Václavík

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
967 01 Kunešov
Na trhu od
1. januára 2023
IČO
55 138 705
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Mário Václavík

Mário Václavík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kunešov. Podniká od 1. januára 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu… a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Mário Václavík
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 138 705
Dátum vzniku
1. januára 2023
Miesto podnikania
967 01 Kunešov
Živnostenský register
Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-25192
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Mário Václavík zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Mário Václavík?

Miesto podnikania je v obci 967 01 Kunešov.

Čím sa Mário Václavík zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Mário Václavík?

IČO je 55 138 705.

Odkedy podniká Mário Václavík?

Podnikanie začalo 1. januára 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Mário Václavík podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mario-vaclavik-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.